Sahipsiz Değilsiniz !.. « YURT Sendikaları Konfederasyonu

YURT - SENDİKALARI
HABERLER


YURT – Eğitim Sen 7 YAŞINDA

HABERLER, YURT- EĞİTİM Sen Haberleri

Kamuda Esnek Çalışma Uygulanmıyor

HABERLER, YURT- BÜRO Sen Haberleri, YURT- EĞİTİM Sen Haberleri, YURT- İMAR Sen Haberleri, YURT- SAĞLIK Sen Haberleri, YURT- TARIM Sen Haberleri

Sahipsiz Değilsiniz !..

Bu yazı 18 Haziran 2018 tarihinde eklendi 350 defa görüntülendi.

Sosyal Medyada siyasilerinin açıklamalarına çirkin ve haddini aşan yorumlarla Sendikamızı ve bütün Yurt Kardeşlerimizi rencide eden M.D. isimli şahıs tarafımızca mahkemeye verilerek hukuk mücadelemizi başlattık.

Yurt kardeşlerimiz aramızda büyük bir tepki ve üzüntüye yol açan bu yorumlar karşısında Sendikamız kayıtsız kalmayarak Adli makamlara başvurusunu yapmıştır.

Hukuki çerçeveler içerisinde tüm haklarımız aranacak bu hakaretin ve buna benzer olayların peşi bırakılmayacaktır. Kardeşlerimiz rahat olsun. Hiçbir Yurtlu kardeşimiz şahsi olarak olaya müdahale olmasına gerek yoktur. Biz Yurt Sendikası olarak bu ve buna benzer her türlü olayın takipçisi olacak ve gerekli her yerde hakkımızı arayacağız.
Bizler büyük YURT Sendikası ailesi olarak bizi düşman ilan edenler, üyelerimize ve yurt çocukları hakkında iftira atanların karşısında dimdik durmaya devam edeceğiz. Unutmasınlar; YURT Sendikaları üyeleri ve kardeşleri ile bir birine her zaman bağlıdır ve bu gücünü her ortamda gösterecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Hakan ÇELİKSOY

YURT Eğitim Sen

Genel Başkanı

YAZI HAKKINDA YORUM YAZ

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.